Przemieszczanie się po powierzchni domu parterowego jest niezwykle wygodne. To także czysta przyjemność wydania na budowę domu znacznie mniej niż w przypadku inwestycji kilkupoziomowych. Do tego wszystkiego warto także dołożyć czystą energooszczędność, która zapewniona jest poprzez ilość wpadającego światła naturalnego.

Koncept wedle indywidualnych oczekiwań

Projekt domu parterowego jest dla nas możliwością realizacji najróżniejszych propozycji. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo pełne wizualizacje wraz z dokładną specyfikacją techniczną, które będą mogły stanąć na konkretnej działce. Wystarczy zapoznać się z formą budynku mieszkalnego, a także stworzeniem dla niego perfekcyjnego otoczenia. Bezpośrednio z parteru można wyjść na taras, każdorazowa czynność nie będzie utrudniona poprzez brak schodów, a do tego w przypadku powiększenia rodziny - zawsze można dobudować daną część, by użytkowanie było doskonałe pod każdym względem.

Funkcjonalność ponad wszystko

Każdy z Państwa ma różny gust, toteż u nas można znaleźć taki projekt domu parterowego, który idealnie wpisze się w styl nowoczesny, minimalistyczny, a także tradycyjny czy też eklektyczny. Duże okna, a także brak skosów - zezwalają na zyskanie jeszcze większej przestrzeni, która będzie zachwycać w danym aspekcie. Kuchnia, jadalnia, sypialnie, łazienki - wszystko na jednym poziomie - takie rozmieszczenie to raj dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych, a także z niepełnosprawnościami. Zapraszamy zatem do obejrzenia domów z mniejszą ilością elementów konstrukcyjnych, które świetnie sprawdzą się, jeśli chcemy uzyskać dom wedle najnowszych trendów budowlanych. Poczucie otwartych pomieszczeń oraz rewelacyjne rozwiązania wpłyną na szczególną jakość życia w czasie codziennych obowiązków, które będą rewelacyjnie zorganizowane.