Nasze usługi są skierowane do osób, które szukają projektów domu parterowego z całą wizualizacją, naprowadzającą na to, jak w rzeczywistości może wyglądać dane lokum mieszkalne. Tworzymy każdorazową wersję z wielką dokładnością, toteż wybrany dom jest unikalny w swoim rodzaju. Realizacje tylko jednego poziomu jakim jest parter są wygodne i pochłaniają mniejsze koszty, a co więcej: przyczyniają się do funkcjonalnego ich użytkowania.

Parter dla każdego

Projekt domu parterowego jest doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi, związków, a także dla osób niepełnosprawnych czy starszych. Możemy tutaj każde pomieszczenie rozmieścić tak, aby każdy domownik był zadowolony z codziennego przemieszczania się po danej przestrzeni. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz tworzeniu najróżniejszych koncepcji, pragniemy Państwu przedstawić nasze propozycje, które możemy dowolnie zmodyfikować wedle określonych wymagań. Całość musi być dopięta na ostatni guzik, wobec czego zawsze znajdzie się prawidłowe rozwiązanie, który wpłynie na pierwszorzędną jakość projektu.

Tradycyjnie a może nowocześnie?

Różnorodność konceptów sprawia, że mogą Państwo dobrać indywidualnie konkretny styl prosty i minimalistyczny a także tradycyjny czy retro. Do pełni zadowolenia warto także dodać opcje dachu spadzistego lub płaskiego oraz wybraną technologię z drewna oraz murowaną. Wedle tych kryteriów można w intuicyjny sposób odnaleźć wymagane aranżacje, o które zadbaliśmy w najmniejszych szczegółach. Ekspozycja domu parterowego na danej działce musi dokładnie współgrać z otoczeniem i co najważniejsze, być z nim w pełni spójna. Toteż usytuowanie go w przeznaczonym miejscu będzie wiązało się także z Państwa komfortem na co dzień. My jesteśmy po to, aby wszystko to ze sobą znakomicie harmonizowało, a co najważniejsze spełniło wszelkie oczekiwania pod każdym względem.